Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Szkoleń

DENTAL SKILLS INSTITUTE SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa szkoleń warsztatowych dla lekarzy dentystów: ustawianie sprzętu, narzędzi, materiałów, obsługa uczestników podczas szkoleń, reagowanie na potrzeby uczestników i wykładowców, obsługa przerw kawowych, sprzątanie po szkoleniu.

  • Współpraca z dostawcami materiałów szkoleniowych i sprzętów warsztatowych, zamawianie i przygotowywanie sprzętu, narzędzi, cateringu;

  • Współpraca z wykładowcami, dostawcami usług i instytucjami.

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z prowadzeniem szkoleń (np. listy obecności, ankiety, certyfikaty, itp.)

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z uczestnikami oraz prowadzenie i uaktualnianie bazy uczestników.

  • Wprowadzanie aktualizacji na www.

  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjna/y w soboty – warunek konieczny.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako asystent w dziale szkoleń lub obsłudze klienta (doświadczenie w branży dentystycznej lub medycznej będzie dodatkowym atutem).

  • Znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Posługujesz się jęz. angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność; lubisz udoskonalać, uczyć się i podnosić kwalifikacje; cenisz wysoką jakość.

  • Łatwo nawiązujesz pozytywne relacje ze współpracownikami i klientami.

To oferujemy

  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Szereg szkoleń produktowych ułatwiających wdrożenie na stanowisku pracy oraz szkolenie m.in. z obsługi zaplecza strony www i programów używanych podczas pracy.

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do Karty ZTM, dofinansowanie do parkingu) – po okresie próbnym.

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia.

  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach organizacji.

  • Pracę w dynamicznym, życzliwym i kompetentnym zespole.

DENTAL SKILLS INSTITUTE SP. Z O.O.

DSI - Dental Skills Institute, organizuje programy edukacyjne dla lekarzy stomatologów na różnym poziomie zaawansowania. Gwarancją sukcesu uczestników są intensywne szkolenia praktyczne w małych grupach. Współpracujemy z najlepszymi w kraju ekspertami, a naszymi partnerami są liderzy rynku stomatologicznego w Polsce i na świecie. Każdego roku podwajamy ilość oferowanych szkoleń i poszerzamy portfolio tematyczne.

Przewiń do profilu firmy

Wymiar: cały etat. Praca 5 dni w tygodniu, między poniedziałkiem a sobotą. Grafik dni pracujących ustalany jest elastycznie zgodnie z potrzebami pracodawcy i preferencjami pracownika.