Oferta pracy

Asystent/ka ds. szkoleń

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb szkoleniowych oraz planowanie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla pracowników Działu Obsługi Klienta

  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń

  • Monitorowanie i raportowanie efektów działań szkoleniowo-rozwojowych

  • Planowanie oraz organizacja szkoleń dla pracowników

  • Administracyjna obsługa procesów szkoleniowo – rozwojowych, m.in. prowadzenie ewidencji szkoleń oraz archiwizacja dokumentacji szkoleniowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w strukturach typu Call Center

  • Komunikatywności oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności współpracy w zespole oraz dobra organizacji pracy

  • Znajomości MS Office na poziomie bardzo dobrym (Power Point, Excel, Word)

  • Zaangażowanie, inicjatywa oraz kreatywność

  • Wykształcenie wyższe - mile widziani studenci ostatnich lat

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo – rozwojowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę we Wrocławiu (praca stacjonarna)

  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B),

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Przestrzeń do wprowadzania swoich pomysłów

  • Dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer.pl

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych form nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 5 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy. Nasze autorskie rozwiązania nieustannie rozwijane są przez wewnętrzny softwarehouse, a długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy