Oferta pracy

Asystent/-ka ds. technicznych

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Asystent/-ka ds. technicznychNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków Prokocim

Opis stanowiska:

  • Udział i wsparcie Działu Marketingu w przygotowaniu ofert w postępowaniach publicznych i niepublicznych
  • Monitorowanie i ewidencja postępowań przetargowych oraz zapytań ofertowych
  • Udział i wsparcie Działu Marketingu w sporządzaniu kosztorysów, kalkulacji oraz wycen
  • Elektroniczna oraz papierowa archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne w specjalności elektroenergetycznej; mile widziani studenci ostatnich lat kierunków Elektrotechnika, Elektryka bądź pokrewnych
  • Dobra znajomość programów z pakietu Ms Office (Excel, Word), AutoCAD
  • Umiejętność organizacji pracy, w tym ustalania priorytetów, energia w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego na poziomie B1
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert w postepowaniach publicznych i niepublicznych oraz w sporządzaniu kosztorysów i wycen

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Profesjonalne
     narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy