Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. telefonicznej obsługi klienta

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB Truck & Trailer Serwis to autoryzowany Dealer marki DAF. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych pojazdów DAF, obsłudze posprzedażowej i naprawach powypadkowych wszelkich pojazdów użytkowych, przyczep i naczep. W swojej ofercie mamy szeroki wybór części i akcesoriów DAF oraz części zamiennych do innych marek. Posiadamy również nowo otwartą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • Odbieranie połączeń przychodzących,
    • Kontakt telefoniczny z Klientami,
    • Wykonywanie raportów nieodebranych połączeń wg systemu komunikacji VOIP,
    • Wsparcie w codziennych pracach administracyjno-biurowych,
    • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji w całej Polsce.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Dyspozycyjność poniedziałek- piątek w godzinach 8-16,
    • Wysoki poziom kultury osobistej,
    • Zaangażowanie i doskonała organizacja pracy,
    • Komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Chęć rozwoju i uczenia się.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
    • Pracę dla leadera rynku,
    • Benefity związane z Funduszem Socjalnym,
    • Wyjątkową atmosferę pracy,
    • Bezpłatny parking,
    • Pyszną kawę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:
    1.  administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Wolicy, adres: Al. Katowicka 40, 05-830 Nadarzyn;
    2.  administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej
    3.  administrator będzie przetwarzał Państwa dane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe pracowników są przetwarzane na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b) RODO w zw. z realizacją przepisów wynikających z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy;
    4.  dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także na rzecz podmiotów, z którymi administrator zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych w związku z realizacją usług na rzecz administratora (np. kancelarią prawną, dostawcą oprogramowania, zewnętrznym audytorem);
    5.  administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
    6.  mają Państwo prawo uzyskać kopię swoich danych osobowych w siedzibie administratora.
    Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że:
    1.  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy, nie dłużej niż przez okres 30 dni liczonych od dnia zakończenia procesu naboru;
    2.  przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    3.  podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału w naborze na wolne stanowisko pracy;
    4.  administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w oparciu o Państwa dane osobowe.