Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 2A, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

LUX MED Sp. z o.o.

Fabryczna 2A

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Pacjentów Grupy LUX MED;

  • obsługa połączeń przychodzących oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania Pacjentów Grupy LUX MED;

  • umawianie Pacjentów na konsultacje lekarskie, badania laboratoryjne, wizyty i usługi stomatologiczne oraz badania diagnostyczne;

  • informowanie Pacjentów/Klientów o usługach i cennikach oraz pomoc w wyborze terminu wizyty.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu w rozmowie telefonicznej;

  • życzliwość i nastawienie na potrzeby Pacjentów;

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju zawodowego;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • dyspozycyjność do pracy min. 80 godzin w miesiącu;

  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane

  • doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta/sprzedaży;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego, pozwalająca na obsługę Pacjentów w tych językach.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem prywatnych usług medycznych w Polsce;

  • różnorodne formy współpracy;

  • system wynagrodzenia oparty o stałą stawkę oraz motywacyjny system premiowania;

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb - możliwość wyboru zmian 4, 6, 8, 10 lub 12 godzinnych w zależności od zespołu;

  • szkolenie przygotowujące do pracy - nauczymy Cię podstaw i podzielimy się wiedzą;

  • dobrą atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi;

  • zapewniamy bezpieczne i zdrowe warunki pracy w nowoczesnym oraz komfortowym biurze.

  • benefity pozapłacowe m.in.: opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie i karta sportowa na preferencyjnych warunkach;

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u