Asystent/-ka ds. ubezpieczeń, Departament Leasingu (umowa zlecenie)

AonO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Aon  to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkimi ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje  cele biznesowe.

Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby, która wesprze zespół obsługi Klientów Leasingowych jako:

Opis stanowiska / zadania:

  • Wstępna weryfikacja prawidłowości otrzymanej dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją ubezpieczeniową,
  • Sporządzanie raportów z wykonywanych działań (Excel),
  • Wsparcie Zespołu w innych pracach związanych z obsługą ubezpieczeń,

Wymagania:

  • Dostępność od poniedziałku do piątku,
  • Nastawienie na jakościową realizację zadań,
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność,
  • Mile widziana wiedza z zakresu ubezpieczeń
    (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych)

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze procesów obsługi ubezpieczeń w międzynarodowej firmie
  • Dołączenie do zespołu gdzie panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju w obszarze ubezpieczeń
  • Praca w ramach umowy zlecenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy