Asystent/ka ds. Windykacji

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Horizon Plaza

Warszawa

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 roku we Francji, a od 2007 roku Cofidis Polska działa na rynku polskim.
Asystent/ka ds. Windykacji Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość budowania kariery w stabilnej międzynarodowej instytucji finansowej;
  • Udział w tworzeniu pozycji firmy w Polsce;
  • Szerokie możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności;
  • Ścieżki karier oparte na ocenach okresowych, indywidualnych sukcesach i wynikach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Karnety na zajęcia sportowo-rekreacyjne;
  • Świetną atmosferę i niecodzienny klimat w pracy – w tym roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work.

Zadania:

  • Prowadzenie negocjacji telefonicznych;
  • Ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności;
  • Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji;
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia windykacji sądowej.

Oczekiwania:

  • Min.2 letnie doświadczenie w zakresie windykacji miękkiej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoki poziom motywacji i zaangażowania w pracę;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i sumienność;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Podanie przez Ciebie danych osobowych zawartych w CV w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na ich przetwarzanie. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych prowadzonych przez nas rekrutacjach prosimy o wyrażenie odrębnej zgody poprzez umieszczenie stosownego oświadczenia w CV lub wiadomości o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu oceny mojej kandydatury w przyszłych rekrutacjach, które będą prowadzone przez Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu oceny zgłoszonej kandydatury i ewentualnego nawiązania zatrudnienia. Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Przysługuje Ci prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można uzyskać pod linkiem: www.cofidis.pl/rekrutacja.

Curriculum Vitae prosimy przesyłać klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy