Asystent/ka ds. wprowadzania danych i obsługi systemów

Centrum Terapii Dialog Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,

  • Wprowadzanie danych na strony internetowe,

  • Wsparcie procesu on/offboardingu pracowników z perspektywy wprowadzania danych do systemów informatycznych,

  • Kontakt z dostawcami systemów informatycznych w celu zgłoszenia usterek oraz ewentualnych propozycji zmian.

Nasze wymagania

  • Cechuje Cię samodzielność, skrupulatność i terminowość,

  • Powierzone zadania wykonujesz dokładnie i bardzo precyzyjnie,

  • Nie lubisz zostawiać nierozwiązanych i niedokończonych zadań,

  • Masz zmysł stratega i umiesz go wykorzystywać w praktyce,

  • Jesteś odpowiedzialna/y za powierzone zadania,

  • Jesteś dyspozycyjna/y 5 dni w tygodniu w wymiarze 8 godzin dziennie,

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

To oferujemy

  • Rzeczowy program wdrożenia na nowym stanowisku przy pełnym wsparciu zespołu (szczegółowe zapoznanie ze wszystkimi programami oraz narzędziami)

  • Niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań,

  • Umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w przyjemnym biurze na Warszawskim Mokotowie, w okolicy Metra Wierzbno,

  • Wysoką kulturę organizacyjną (spotkania i eventy integracyjne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Centrum Terapii DIALOG to grupa poradni psychiatryczno - psychologicznych. Działamy na rynku od 15 lat. Zapewniamy pacjentom z całej Polski pomoc online, telefonicznie oraz w 9 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Jako organizacja zrzeszamy ponad 350 pracowników: specjalistów psychiatrii, neurologii i psychoterapii oraz dynamicznie rozwijającą się grupę pracowników działów administracyjnych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i prowadzimy szkolenia dla psychoterapeutów. Tworzymy nowe miejsca pracy dla entuzjastów, którzy podzielają naszą misję pomagania ludziom, nawet w najtrudniejszych sytuacjach ze zdrowiem psychicznym.

Więcej na temat Centrum Terapii DIALOG na stronie: psychiatrzy.warszawa.pl

Przewiń do profilu firmy