Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / ka ds. wsparcia administracji i sprzedaży

  • Cieszyn, śląskie
  • Asystent
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Cieszyn

    Przesyłkownia należy do czeskiej Grupy Packeta. Posiadamy mocno ugruntowaną pozycję w Europie, w branży logistycznej. Jesteśmy specjalistami w zakresie nadawania i doręczania przesyłek.

    Zakres obowiązków:

    • Pełna obsługa biura w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych (komunikacja z zespołem sprzedażowym, klientami, dostawcami, a także zaopatrzenie biura).
    • Wsparcie zespołu sprzedażowego (umawianie spotkań, organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych).
    • Wsparcie działu finansowego.
    • Koordynacja procesu obiegu informacji pomiędzy biurami (kompletowanie, weryfikacja, wysyłka i odbiór dokumentów); archiwizacja dokumentacji oraz umów.
    • Rozliczanie delegacji krajowych/zagranicznych pracowników.
    • Weryfikacja dokumentów handlowych.

    Wymagania:

    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze współpracownikami i klientami.
    • Sprawna obsługa pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).
    • Dobra znajomość języka czeskiego.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Samodzielność, systematyczność i dobra organizacja codziennej pracy w biurze.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.
    • Doświadczenie w dziale sprzedaży bądź jego wsparciu będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu czasu pracy
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
    • Możliwość zdobycia realnego doświadczenia zawodowego w obszarze administracji biurowej
    • Stałe godziny pracy w biurze w Cieszynie
    • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.