Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. wsparcia działu handlowego

  • Gliwice, śląskie
  • Asystent
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Glimat sp. z o.o.

    Lider w branży sprzedaży części zamiennych do ciężkich maszyn budowlanych oraz górniczych. Początki działalności firmy Glimat datują się na drugą połowę lat 90-tych ubiegłego stulecia. W wyniku dynamicznego rozwoju firma osiągnęła status czołowego polskiego dystrybutora części zamiennych do maszyn budowlanych. Od 1994 roku nieustannie się rozwijamy powiększając jeden z najlepszych zespołów handlowych w kraju w naszej branży.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie handlowców w kontaktach z kontrahentami krajowymi, oraz zagranicznymi,
    • Obsługa klienta,
    • Komponowanie ofert oraz zamówień,
    • Współpraca z firmami spedycyjnymi na terenie kraju i za granicą,

    Wymagania:

    • Wykształcenie przynajmniej średnie,
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość programów EXCEL, WORD mile widziane doświadczenie w pracy z programem LOTUS NOTES,
    • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w kreatywnym zespole pozytywnych ludzi,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z najlepszych działów handlowych w naszej branży,
    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Pakiet szkoleń niezbędnych do pracy.

    CV proszę wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Glimat Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.