Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Wsparcia Procesów Logistycznych

EMC - FORTO s.c.O firmie

  • Berdyczowska 11
    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Asystent

EMC - FORTO s.c.

Berdyczowska 11

Siedlce

Autoryzowany Dystrybutor urządzeń pomiarowych do testów elektrycznych i EMC dla branż Automotive, Wojskowej, przemysłu elektronicznego, AGD i oświetleniowego. 15 lat na rynku polskim w związku z rozwojem i zmianą struktury rozbudowuje zaplecze techniczne.

Opis stanowiska:

Weryfikacja i aktualizacja danych w systemach informatycznych (CRM, itp.)
Przygotowywanie dokumentów transportowych oraz celnych.
Organizowanie transportów, zleceń, zatwierdzanie faktur transportowych.
Wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu ofert sprzedażowych w zakresie logistyki.
Bliska współpraca z serwisem w Niemczech.

Wymagania:

Znajomość obszaru logistyki i transportu.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Zdolności analityczne.
Sprawne wykonywanie codziennych obowiązków.

Oferujemy:

Międzynarodowe środowisko pracy.
Elastyczne godziny pracy, możliwość na 1/2 etatu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy