Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Metrohouse jest największą siecią franczyzową na rynku nieruchomości w Polsce – częścią węgierskiego holdingu Duna House. Każdego roku przeprowadzamy kilka tysięcy transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na terenie całego kraju, świadcząc również usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego.

    W związku z intensywnym rozwojem sieci placówek franczyzowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • poszukiwanie przedsiębiorców zainteresowanych uruchomieniem biura nieruchomości pod marką Metrohouse
    • telefoniczne przekazywanie informacji o systemie franczyzowym Metrohouse
    • umawianie spotkań z kandydatami na partnerów franczyzowych
    • budowanie baz danych firm z kręgu potencjalnych partnerów franczyzowych
    • wsparcie specjalistów Działu Sprzedaży w bieżących projektach i kampaniach marketingowych

    Nasz ideał:

    • lubi ludzi i chce rozwijać się w sprzedaży
    • jest komunikatywny
    • ma doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • czuje się odpowiedzialny za powierzone zadania
    • ma wiele nieszablonowych pomysłów i szuka miejsca do ich realizacji

    Oferujemy:

    • pracę stacjonarną w niepełnym wymiarze godzin w centrali firmy w Warszawie (okolice Ronda ONZ)
    • elastyczne godziny pracy
    • stałe wynagrodzenie + bonus za skuteczność
    • przesympatyczną atmosferę pracy w gronie przyjaźnie nastawionych ludzi
    • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i branżowe z zakresu obrotu nieruchomościami
    • eventy integracyjne

    Zależy nam na długotrwałej współpracy i obustronnej satysfakcji, dlatego jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV.

    Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S. A. danych osobowych o następującej treści:

    Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Metrohouse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-832) przy  ul. Żelaznej  28/30 dla celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119).

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.