Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. wsparcia sprzedaży

NTEC sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe wsparcie dedykowanego handlowca w codziennych zadaniach

  • przygotowywanie ofert handlowych i kontrola ich realizacji,

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę,

  • ścisła współpraca z serwisem, magazynem

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • podstawowa znajomość Excel

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność rozwiazywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP Optima

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • szkolenia oraz kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego

  • praca od pn.- pt. w godzinach 7.30-15.30

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przeszkolenie, wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki

  • coś na przyszłość czyli pracownicze plany kapitałowe

  • premia świąteczna z okazji Bożego Narodzenia

Jesteśmy producentem akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Inspirację czerpiemy z życia, dzięki czemu nasze urządzenia są intuicyjne i proste w obsłudze. Jako firma działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od wielu lat wiemy, że aby określać kierunek rzeczywistości technologicznej potrzeba czegoś więcej niż działania "tu i teraz". Proces innowacji zaczyna się od śmiałego pomysłu, a kończy na solidnym wykonaniu.

Przewiń do profilu firmy