Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. wsparcia sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Pracuj S.A.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: GP/2015/16/KZ
    top

    Zadania:

    • wsparcie osób zarządzających Działem Sprzedaży w codziennej pracy
    • przygotowywanie raportów, zestawień, statystyk oraz analiz w programie MS Excel
    • przygotowywanie prezentacji sprzedażowych w programie Power Point
    • dbanie o poprawność danych w zestawieniach
    • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy zespołem, a innymi działami firmy
    • organizacja wyjazdów oraz wydarzeń
    • pomoc przy organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

    Wymagania:

    • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenckim/wsparcia sprzedaży
    • bardzo dobra znajomość programu Excel, Power Point – warunek konieczny
    • wyższe wykształcenie
    • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
    • samodzielność z własną inicjatywą w działaniu oraz proponowaniu rozwiązań
    • chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności
    • otwartość i komunikatywność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju oraz nauki nowych umiejętności
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy i kwartalnej premii
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość wdrażania nowych pomysłów w Dziale i udziału w różnego rodzaju projektach
    • atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, zajęć sportowych)
    Administratorem danych jest Grupa Pracuj S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.