Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. wsparcia sprzedaży

  • Legionowo, Marki, Radzymin, Serock, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TALO Development i BUD SL to grupa spółek działająca w branży nieruchomości. Od kilku lat nasza działalność koncentruje się w okolicach na pn-wsch od Warszawy (obecne inwestycje to: Mieszkania Serock, Mieszkania na Narwią i Mieszkania Legionowo), ale najbliższe plany inwestycyjne związane są głównie z samą stolicą. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do biura nieruchomości w Serocku na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo (okolice), Marki (okolice), Radzymin (okolice), Serock

    Zadania:

    • bieżący (mailowy i telefoniczny) kontakt z klientami, bankiem, notariuszami, podwykonawcami
    • aktywne wsparcie sprzedaży (back-office), czyli:
      • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej oraz dbanie o jej prawidłowy obieg
      • umawianie klientów oraz obecność na odczytach aktów notarialnych sprzedaży mieszkań jako pełnomocnik dewelopera
      • bieżące uzupełnianie i archiwizowanie dokumentacji klientów
      • współpraca z bankiem obsługującym inwestycję
      • udział w wizytacjach nieruchomości przez klientów

    Oczekiwania:

    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dobra organizacja pracy, terminowość oraz dokładność
    • bardzo dobra znajomość MS Office oraz obsługi sprzętu biurowego (skaner , ksero)
    • prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie atutem)
    • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

    Dodatkowo, mile widziane:

    • doświadczenie w obsłudze klienta(wsparcie sprzedaży)
    • znajomość branży nieruchomości

    Oferujemy:

    • pracę w małym zespole i miłej, nieformalnej atmosferze
    • możliwość zdobywania profesjonalnej wiedzy i uczenia się od doświadczonych specjalistów
    • szansę na rozwój zawodowy
    • możliwość zdobywania doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Abyśmy mogli rozpatrzeć Twoją kandydaturę wykonaj poniższe zadanie:

    1. Uporządkuj pozycje fakturowe według dat i sformatuj plik do takiej formy, aby można go było wysłać na zewnątrz firmy.
      Plik źródłowy znajdziesz tutaj: goo.gl/VnH4ML

    Prześlij do nas swoje CV wraz z rozwiązaniem zadania.