Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. wsparcia sprzedaży

Resma Sp. z o.o.O firmie

Resma Sp. z o.o.

Aleja Obrońców Tobruku 5

Olsztyn

RESMA Sp. z o.o. wchodzi w skład holdingu Carservis S.A., który należy do ścisłej czołówki branży dealerów motoryzacji w Polsce. W Olsztynie sprzedajemy i serwisujemy samochody Citroen, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep. Prowadzimy działalność zamiejscową w Iławie. Na rynku Warmii i Mazur istniejemy od 2003 roku. Rekrutacja ma miejsce z powodu rozbudowy firmy i rozszerzenia dotychczasowej franszyzy marek samochodowych.

Opis stanowiska:
•    bieżąca obsługa klientów salonu i dbanie o wizerunek firmy
•    obsługa recepcji - odbieranie telefonów, witanie i umawianie klientów
•    bieżące wsparcie zespołu handlowego i organizacja dokumentacji sprzedaży
•    rozwój sprzedaży znanej marki samochodów, pozyskiwanie nowych nabywców
•    przygotowywanie, kompletowanie i wprowadzanie dokumentacji księgowej
•    prezentacja produktów i usług, przygotowanie ofert handlowych

Wymagania:
•    komunikatywność, proaktywność i umiejętność pracy w zespole
•    umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, pogodne usposobienie
•    wykształcenie minimum średnie - ekonomiczne będzie dodatkowym atutem
•    dobra znajomość obsługi komputera i MS Office oraz prawo jazdy kat. B
•    mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży
•    znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•    ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę na pełen etat
•    zatrudnienie w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie
•    wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie próbnym
•    możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
•    przyjazną atmosferę, nowoczesne techniki pracy i dobrą kawę

Ogłoszenie archiwalne