Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. zakupów

ELEKTRYKA MORSKA BARTŁOMIEJ STĘPIEŃ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • analiza ofert,

  • zamówienie materiałów i dbanie o terminowość wykonywania zamówień,

  • obsługa dokumentacji związanej z zamówieniami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

  • obsługa komputera i programów biurowych na dobrym poziomie,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie na poziomie komunikatywnym (znajomość na poziomie dobrym lub zaawansowanym będzie dodatkowym atutem),

  • samodzielność,

  • obrotność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • oferta jest również aktualna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Elektryka Morska zatrudni osobę na stanowisko Asystent/ka ds. zakupów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.