Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. zakupów

Nova Seafood Jankowiak Kibitlewski spółka jawna

Tadeusza Apolinarego Wendy 10b

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów handlowych

  • Monitorowanie oraz analiza potrzeb zakupowych

  • Prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi

  • Kontakt z obecnymi dostawcami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • Prawidłowa realizacja zamówień w oparciu o uzgodnione warunki handlowe, nadzorowanie dokumentów importowych (celnych, transportowych)

  • Współpraca z Działem Handlowym

  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych

Nasze wymagania

  • Język angielski poziom zaawansowany w mowie i piśmie. Znajomość innych języków zwłaszcza rosyjskiego mile widziana

  • Analityczne podejście do zadań, skrupulatność i dokładność

  • Doświadczenie z tworzeniem bazy danych mile widziane

  • Komunikatywność, otwartość, odwaga do podejmowania wyzwań i ciekawych zadań

  • Pozytywne nastawienie do świata, wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w samodzielnych negocjacjach, pracy w zespole mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne zarobki

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy, wyjazdy służbowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (studia podyplomowe, języki)

Dodatkowe informacje

Aplikacje prosimy wysyłać klikając w przycisk Aplikuj szybko w tytule prosimy podać Asystent ds. zakupów – aplikacja.

Prosimy o dołączenie do aplikacji (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na cele procesu rekrutacyjnego w Nova Seafood) krótkiego listu motywacyjnego w języku angielskim z naciskiem na zakres w/w obowiązków.