Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UT EGIDA CONSULTING SP Z O. O. SPÓŁKA CYWILNA

    Zajmujemy się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości naturalnych suplementów diety. Jesteśmy obecni na rynkach europejskich i rynku amerykańskim. Nasza firma ma wieloletnią tradycję i ponad 20-letnie doświadczenie w naturoterapii.

    Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • monitorowanie terminowości i jakości dostaw,
    • negocjacje handlowe z dostawcami,
    • budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami,
    • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Działu Zakupu,
    • tworzenie i nadzorowanie baz danych
    • wsparcie w procesie ofertowania i realizacji zamówień,

    Wymagania:

    • otwartości na nowe wyzwania,
    • wyższego wykształcenia
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • dobrej znajomości MS Excel
    • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności analitycznych
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą pracę w miłej atmosferze w niewielkim zespole
    • elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.