Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Zamówień

Zarmen Sp.z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • negocjacje warunków handlowych

  • prowadzenie postępowań ofertowych

  • wsparcie Działu Zakupów w bieżącej pracy oraz czynnościach administracyjnych związanych z procesem składania zamówień,

  • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zamówieniem oraz ustalonymi warunkami handlowymi,

  • bieżący nadzór nad statusem prowadzonych procesów zakupowych oraz negocjacje z dostawcami,

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji związanej z zakupami,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • archiwizacja dokumentów w systemie.

Nasze wymagania

  • entuzjazmu i zaangażowania w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności,

  • umiejętności radzenia sobie ze stresem, determinacji do pokonywania trudności,

  • odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy,

  • pozytywnego nastawienia, umiejętności pracy w zespole,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane będzie wykształcenie o kierunku elektrycznym/energetycznym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce,

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • możliwość awansu,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie