Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Zaopatrzenia

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zakupy firmowe

  • Rezerwacja towaru u dostawców

  • Poszukiwanie nowych dostawców

  • Dobór dostawcy i analiza oferty

  • Negocjacje handlowe

  • Utrzymanie dobrych relacji z dostawcami

  • Zamawianie materiałów zgodnie z aplikacjami

  • Weryfikacja odbieranego towaru

  • Reklamacja dostaw i zgłaszanie niezgodność do dostawców

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Przekazywanie zweryfikowanych faktur do działu księgowości

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Excel

  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartej i efektywnej komunikacji

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziedzinie import/export

  • Znajomość systemu ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wstępne

  • Karta MultiSport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Codziennie darmowe, świeże owoce w biurze

Firma Dong Yang Electronics Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/ka ds. Zaopatrzenia.

Przewiń do profilu firmy