Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SatRevolution S.A. to pierwsza polska spółka nowych technologii, specjalizująca się w projektowaniu i seryjnej produkcji sztucznych satelitów na potrzeby międzynarodowych agencji kosmicznych oraz innych podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. SatRevolution prowadzi również prace badawcze nad innymi rozwiązaniami z zakresu technologii kosmicznych.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Mejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Bieżące wsparcie Zarządu
    • Prowadzenie kalendarza Zarządu, w tym organizowanie spotkań Zarządu, konferencji oraz spotkań firmowych
    • Organizacja podróży służbowych i ich rozliczanie
    • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi
    • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji oraz dokumentacji biurowej, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Administracyjne wsparcie pracy biura

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point
    • Dyspozycyjność
    • Dokładność i systematyczność
    • Doskonała organizacja pracy
    • Reprezentatywność
    • Ukończone kierunki studiów: Zarządzanie, Administracja, Ekonomia, Rachunkowość i Finanse oraz pokrewne

    Kandydatom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju w Polskiej firmie o zasięgu globalnym
    • Rozwój w zakresie technologii używanych w przemyśle kosmicznym
    • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego
    • W pełni wyposażone stanowisko
    • Pakiet socjalny oraz pakiet wyżywienia (śniadania i obiady),
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę

    Więcej na naszej stronie internetowej: http://www.satrevolution.com/pl

    Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SatRevolution S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SatRevolution S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 147, 54-066 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.