Oferta pracy
ISS/AS/IAMD/032021

Asystent/ka ds. Zarządzania Danymi

DSV ISS

DSV ISS

Taśmowa 10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za zarządzanie kontami i dostępami pracowników DSV (Identity Access Management – IAM).

  • Pierwsza linia wsparcia dla użytkownika końcowego.

  • Uczestnictwo w testowaniu oraz wdrażaniu nowych krajów, modułów IAM.

  • Sprawdzanie danych IAM / Active Directory oraz kontakt z innymi pracownikami DSV na świecie w celu weryfikacji ich poprawności.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień.

  • Współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Center.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz program MS Excel i za jego pomocą potrafisz pokazywać dane w przejrzysty sposób.

  • Posiadasz pierwsze doświadczenia w analizie danych i chcesz rozwijać się w tym obszarze.

  • Potrafisz formułować wnioski i rekomendacje na podstawie otrzymanych danych,

  • Bardzo dobrze znasz język angielski.

  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Jesteś osobą skupioną na detalach.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Kompleksowy program wdrożeniowy.

  • Buddy.

  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa.

  • Kultura feedbacku.

  • Program przejść wewnętrznych.

  • Skandynawska kultura pracy.

  • Work-life Harmony.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro

  • parking rowerowy

  • stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

DSV ISS

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1200 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

W DSV zatrudniamy m.in. w obszarach: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zobacz biuro DSV ISS podczas Wirtualnego Spaceru 360°