Asystent/ka ds. zarządzania nieruchomościami

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami oraz całym zespołem, w zakresie wszystkich zarządzanych budynków,

  • Wspieranie Dyrektora działu w zarządzaniu kalendarzem, organizacji spotkań, wyjazdów służbowych

  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji oraz procedur wewnętrznych

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji oraz obieg dokumentów w zespole oraz proponowanie rozwiązań usprawniających wymianę informacji

  • Branie udziału w przygotowywaniu ofert handlowych dla usług zarządzania nieruchomościami

  • Współpraca z najemcami i kontrahentami w ramach zawartych kontraktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane będzie doświadczenie w obszarze zarzadzania nieruchomościami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i koordynowania pracy

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjnych

  • Odpowiedzialność oraz proaktywna postawa

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność oraz sumienność przy realizowaniu zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, w którym dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo (części wspólne biura pokryliśmy powłoką ochroną TitanSolid, która tworzy antywirusową i antybakteryjną powierzchnie)

  • W obecnej sytuacji epidemicznej możliwość pracy zdalnej, po okresie wdrożenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej częścią dużej, międzynarodowej grupy finansowej

  • Możliwości nauki i rozwoju w ramach stanowiska oraz w strukturach firmy

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

  • Ubezpieczenie grupowe na życie w UNIQA

  • Dofinansowanie do kafeterii benefitów – sam/a decydujesz na co chcesz przeznaczyć środki

  • Nagrody za polecenia nowych pracowników w ramach programu referencyjnego

  • A co najważniejsze pracę z fajnym zespołem!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

To ludzie są podstawowym fundamentem naszej firmy. To dzięki nim osiągamy sukcesy, poszerzamy horyzonty i jesteśmy w stanie dopasować się do zmieniającego się świata nieruchomości komercyjnych. Chcesz być częścią naszego zespołu? Dowiedz się więcej o naszej ofercie i zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy