Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / ka ds. Zwrotów Kosztów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
    • Pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego po okresie próbnym;
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
    • Owocowe piątki;
    • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe lub osoby w trakcie studiów zaocznych;
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office i swobodne posługiwanie się nimi (w szczególności EXCEL);
    • Znajomość j. angielskiego - jako dodatkowy atut;
    • Umiejętność logicznego myślenia;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

    Obowiązki:

    • Weryfikacja i akceptacja wniosków o zwrot kosztów;
    • Kontrola zgodności wniosków z zakresem pakietów medycznych;
    • Rejestracja usług medycznych w systemie wewnętrznym LUX MED;
    • Akceptacja merytoryczna faktur;
    • Współpraca z Partnerami Medycznymi oraz poszczególnymi działami w firmie;
    • Kontakt z Pacjentem.