Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka dyrekcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Kinszasa, Demokratyczna Republika Kongo

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest jedną z największych firm w Kongo, które zajmują się technologiami telekomunikacyjnymi. Firma ta zatrudnia pracowników z wiedzą i doświadczeniem, aby jak najsprawniej realizować zamówienia ze strony klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem biura, zarządzanie kalendarzami, organizacja wyjazdów służbowych,

  • Przygotowywanie i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (w tym zagranicznych), obsługa spotkań,

  • Zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu informacji i korespondencji,

  • Przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, redagowanie pism, weryfikacja, edycja i formatowanie dokumentów,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy,

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka francuskiego pozwalająca na płynną, codzienną komunikację;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w sektorze B2B w środowisku międzynarodowym – minimum 2 lata;

  • Wysokie standardy etyczne, znajomość zasad savoir – vivre w biznesie,

  • Znajomość ogólnych zasad redagowania pism, praktyczna umiejętność sporządzania oficjalnych tekstów urzędowych i firmowych,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy;

  • Mile widziane wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office;

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach kongijskiej umowy o pracę (min. 12 miesięcy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa

  • Pracę w zgranym zespole

  • Opiekę zdrowotną

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

  • Płatne urlopy

  • Zapewniona wiza pracownicza, oraz opłacone bilety lotnicze w obie strony

  • Dostępny kierowca, który wozi do miejsca pracy i w czasie wolnym

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy