Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektor Operacyjnej

Soltec Spółka CywilnaO firmie

Soltec Spółka Cywilna

Wólczyńska 133

Warszawa

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 14 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia dla Dyrektor Operacyjnej w zakresie prowadzonych i realizowanych projektów związanych z pracami zespołów sprzedaży, marketingu, ecommerce i szkoleń
  • wsparcie w zakresie działań operacyjnych związanych z codziennym funkcjonowaniem i rozwojem spółki
  • zarządzanie kalendarzem spotkań oraz ich organizacja
  • organizacja podróży służbowych
  • nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji
  • codzienne wsparcie w zapanowaniu nad bardzo dynamiczną rzeczywistością

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • duża samodzielność i zaradność
  • elastyczność w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • energiczność, otwartość, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie w bardzo ciekawej branży
  • pracę w różnorodnym zespole
  • narzędzia pracy: komputer, telefon
  • pracę w oparciu o umowę o pracę (może być też inna forma) z 3-miesięcznym okresem próbnym