Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektor w Centrum Współpracy z Biznesem

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU

Komandorska 118/120

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z Dyrektor CWB;

  • podejmowanie zadań organizacyjnych w procesach kierowanych przez Dyrektor CWB;

  • koordynowanie i organizacja kalendarza spotkań;

  • zbieranie i analiza danych na potrzeby jednostki;

  • raportowanie wyników pracy, tworzenie pism, prezentacji, podsumowań;

  • obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych, kierowanie ruchem interesantów;

  • udział w działaniach promujących Centrum Współpracy z Biznesem i Uczelnię;

  • zapewnienie bezpieczeństwa i poufności dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu humanistycznym;

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe i motywacja do pracy na stanowisku asystenta/asystentki;

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • znajomość zasad korespondencji i obiegu dokumentacji;

  • sumienność i dokładność w działaniu;

  • zaawansowana znajomość pakietu i środowiska MS Office;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • lekkość pióra i łatwość operowania słowem;

  • umiejętności analityczne;

  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, budowanie i utrzymywanie relacji;

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • rozumienie pracy i specyfiki środowiska akademickiego;

  • doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

  • pracę w zaangażowanym zespole renomowanej Uczelni;

  • różnorodność podejmowanych zadań;

  • możliwości rozwoju zawodowego;

  • możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego;

  • dofinansowanie do wypoczynku;

  • trzynastą pensję;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju. Odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jesteśmy aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych. Posiadamy szeroką ofertę edukacyjną obejmującą 12 kierunków w języku polskim i 5 programów w języku angielskim, Szkolę Doktorską

Przewiń do profilu firmy