Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / ka Dyrektora

Daze W&IP Sp. z o.o.O firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • praca biurowa i poza biurem (spotkania, załatwianie spraw w urzędach),

  • organizowanie pracy biura,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • współpraca z dostawcami usług,

  • koordynowanie kwestii związanych z bieżącym funkcjonowaniem siedziby firmy,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat,

  • służbowy laptop i telefon,

  • możliwość praktyki języka angielskiego,

  • ciekawe wyjazdy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w godzinach 8-16.

Daze W&IP Sp. z o.o.

DAZE Global Operations działa w branży handlu detalicznego.

Zarządzamy i prowadzimy kilka firm. Nasze firmy mają

ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań wizualnych dla

Klientów klasy Premium Brand na całym świecie. Nasze zadania to: profesjonalna produkcja Walizek lotniczych.

Oprócz wyżej wymienionych działań,

Zajmujemy się również nieruchomościami, gastronomią i meblami.

Przewiń do profilu firmy