Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Grupa Żywiec

Asystent/ka Dyrektora Browaru

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie korespondencji, prezentacji, redagowanie dokumentów

  • wspieranie projektów korporacyjnych

  • organizacja pracy sekretariatu

  • przygotowywanie prezentacji, sporządzanie zestawień oraz raportów

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • organizacja wyjazdów służbowych

  • obsługa gości z kraju i zagranicy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe - min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość języka angielskiego o profilu biznesowym (tłumaczenia ustne i pisemne) – warunek konieczny

  • praktyczna znajomość oprogramowania komputerowego - pakiet MS Office

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność współpracy oraz dopasowania stylu komunikacji na wielu poziomach organizacji

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Tak się u nas pracuje