Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dyrektora Browaru

  • Warka, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    Miejsce pracy: Warka
    Twoje zadania:
    • tłumaczenie korespondencji, prezentacji, redagowanie dokumentów,
    • wspieranie projektów korporacyjnych
    • współpraca przy organizacji pracy sekretariatu
    • przygotowywanie prezentacji, sporządzanie zestawień oraz raportów
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
    • profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    • organizacja wyjazdów służbowych
    • obsługa gości z kraju i zagranicy
    Czego poszukujemy:
    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenia zawodowego - min. 1 rok na podobnym stanowisku
    • biegłej znajomości języka angielskiego o profilu biznesowym (tłumaczenia ustne i pisemne)
    • praktycznej znajomości oprogramowania komputerowego - pakiet MS Office
    • prawa jazdy kat. B
    Co możemy Ci zaoferować:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjny system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • miłe i stabilne środowisko pracy