Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora Browaru

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Żywiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jakie będą Twoje zadania?

  • tłumaczenie korespondencji, prezentacji, redagowanie dokumentów
  • wspieranie projektów korporacyjnych
  • organizacja pracy sekretariatu
  • przygotowywanie prezentacji, sporządzanie zestawień oraz raportów
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • obsługa gości z kraju i zagranicy

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia zawodowego - min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • biegłej znajomości języka angielskiego o profilu biznesowym (tłumaczenia ustne i pisemne) – warunek konieczny
  • praktycznej znajomości oprogramowania komputerowego - pakiet MS Office
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności współpracy oraz dopasowania stylu komunikacji na wielu poziomach organizacji
  • prawa jazdy kat. B.

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • SHE Day
    - dzień bezpieczeństwa i zdrowia
Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne