Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Dyrektora

  • Częstochowa, śląskie
  • Asystent
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Nr ref.: AW/RDCZ/09/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie kalendarzem dyrektora regionalnego
    • Przygotowywanie prezentacji dotyczących regionu detalicznego
    • Organizowanie i obsługę spotkań oraz eventów dla pracowników i gości
    • Współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie informowania, zbierania danych i sprawozdań, uzyskiwania wyjaśnień i koordynowania terminów.
    • Dokonywanie wstępnej i bieżącej kontroli dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami i obiegiem dokumentacji w organizacji
    • Wstępna weryfikacja faktur kosztowych w SAP
    • Obsługę administracyjną regionu (obsługa poczty, przygotowywanie notatek ze spotkań wewnętrznych, prowadzenie archiwum regionu, organizowanie i rozliczanie podróży służbowych)
    • Prowadzenie bieżącej korespondencji

    Nasze oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Wysokie zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie („lekkie pióro”)
    • Zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności agregowania, przetwarzania i przedstawiania danych
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point (w tym umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji)
    • Zainteresowania nowinkami technologii digital oraz social media
    • Samodzielność i doskonała organizacjia pracy
    • Optymizm i dynamizm w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
    • Pomysłowość, inicjatywa i zaangażowanie
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów