Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/tka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technologia
    to nasza codzienność.
    Konica Minolta
    Bussiness Solutions Polska
    Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    zakres obowiązków:

    • Obsługa połączeń przychodzących oraz udzielanie informacji Klientom Konica Minolta
    • Zarządzanie korespondencją (prowadzenie rejestru korespondencji, adresowanie przesyłek, segregowanie poczty)
    • Prowadzenie rejestru faktur zakupu, klasyfikowanie i wprowadzanie ich do wewnętrznego systemu obiegu dokumentów
    • Obsługa spotkań, szkoleń oraz gości odwiedzających Firmę
    • Kontakty z dostawcami usług i materiałów biurowych
    • Rozliczanie pracowników z użytkowanych narzędzi pracy
    • Wystawianie refaktur dla pracowników
    • Współpraca ze wszystkimi działami Firmy
    • Dbanie o dobry wizerunek Firmy

    wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej o podobnym charakterze
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Outlook
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy
    • Obowiązkowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
    • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
    • Wysoka kultura osobista

    oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
    • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
    proces rekrutacji:
    • Wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
    • Wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata
    • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2135 ze zm.)"

    Robimy startupy od 140 lat.
    Technologia to nasza codzienność.
    Dołącz do nas i zmieniaj świat.