Asystent/ka Dyrektora Galerii Handlowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMMOMOK Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • ścisła współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami;
    • zarządzanie umowami najmu;
    • negocjowanie umów;
    • nadzór nad należnościami finansowymi galerii handlowej (monity, raporty dla Zarządu);
    • nadzór nad planem marketingowym (sprawdzanie kosztów z budżetem marketingowym, weryfikacja i opisywanie faktur);
    • dbanie o wizerunek obiektu (kontrola czystości obiektu);
    • koordynowanie bieżących spraw administracyjnych i marketingowych dotyczących obiektu;
    • współpraca z działem technicznym oraz z firmami serwisowymi: ochroną i firmą sprzątającą

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • umiejętność planowania i organizacji pracy;
    • samodzielność w działaniu;
    • zaangażowanie w wykonywane zadania;
    • skrupulatność i rzetelność;
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
    • dobra znajomość MS Excel.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • stałe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów;
    • prywatną opiekę medyczną
    • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
    • przyjazne warunki i miłą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IMMOMOK Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ciszewskiego 15 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest IMMOMOK Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Ciszewskiego 15 NIP 5271023642 REGON 010989919 KRS 000047840 Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek-zdjęcie) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy. Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.