Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora Generalnego

INTERSNACK POLAND

Promienistych 1

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie Dyrektora Generalnego w pełnym zakresie jego działalności.

  • Prowadzenie kalendarza Dyrektora Generalnego i administrowanie Jego czasem.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji (cenniki, raporty, zebrania zarządu i inne).

  • Obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej do Dyrektora Generalnego.

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów zewnętrznych, prezentacji i zestawień.

  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych Dyrektora Generalnego.

  • Koordynacja tłumaczeń i transportu lotniczego w Intersnack Poland.

  • Organizacja wydarzeń, konferencji i spotkań z udziałem i na polecenie Zarządu.

  • Prowadzenie wybranych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Asystentki (dla kluczowej pozycji managerskiej) lub w prowadzeniu sekretariatu;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej bardzo dobrym – warunek konieczny;

  • Umiejętność obsługi komputera (pełny pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Power Point)

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych

  • Inicjatywa i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna)

  • dodatek za dojazd ( powyżej 25 km )

  • prywatną opiekę medyczną (w tym np. rezonans, tomograf i fizjoterapia)

  • system benefitów (Multikafeteria, Multisport, bony i paczki świąteczne)

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy