Ta oferta pracy jest nieaktualna od 325 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dyrektora Generalnego

  • Słomniki, małopolskie
  • Asystent
  • 01.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słomniki

    Główne obowiązki:

    • Wspomaganie Dyrektora Generalnego w pełnym zakresie jego działalności
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji ze spotkań Zarządu
    • Prowadzenie kalendarza Dyrektora Generalnego i administrowanie jego czasem
    • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych Dyrektora Generalnego
    • Sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji
    • Koordynacja tłumaczeń i transportu lotniczego (bilety)
    • Organizacja wydarzeń, konferencji oraz spotkań z udziałem i na prośbę Zarządu
    • Prowadzenie wybranych projektów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność obsługi komputera (pełny pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem  Power Point)
    • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
    • Inicjatywa i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom