Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KONCEPT 2000 + sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Dyrektora Generalnego

Airport Hotel Okęcie

Komitetu Obrony Robotników 24

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, zestawień, raportów, analiz, realizowanie nowych zadań projektowych i bieżących na potrzeby Zarządu oraz Dyrekcji firmy,

  • przygotowywanie i negocjowanie umów z dostawcami oraz koordynacja ich realizacji,

  • wspomaganie w realizacji całościowych działań Dyrektora Generalnego,

  • dbanie o kreowanie dobrego wizerunku hotelu,

  • współpraca z kontrahentami zewnętrznymi w zakresie określonym w umowach, w tym negocjowanie warunków, poszukiwanie nowych dostawców, porównywanie ofert oraz wsparcie przy przygotowaniu umów z podwykonawcami i dostawcami,

  • zarządzanie dokumentacją biura i klientów w zakresie wskazanym przez przełożonego,

  • prowadzenie polityki informacyjnej na poziomie całej firmy,

  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z tworzeniem dokumentacji i zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie centralnego rejestru umów w firmie,

  • tworzenie budżetu kosztowego dla działu administracyjnego oraz kontrola zgodności kosztów z przyjętym budżetem we wszystkich działach,

  • nadzorowanie procesów HR w organizacji,

  • zbieranie ofert, przygotowanie kalkulacji, porównanie ofert, przygotowywanie zamówienia, prowadzenie zamówienia – tworzenie projektu do ostatecznej akceptacji zarządu, złożenie zamówienia, pilnowanie realizacji zamówienia oraz czasu dostawy. Rozliczenie zamówień, kontrola zgodności faktury z zamówieniem,

  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz z dostawcami usług.

Nasze wymagania

  • uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy,

  • nienaganna kultura osobista i znajomość standardów biznesowych,

  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy,

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku analogicznym,

  • znajomość języka angielskiego,

  • zdolność myślenia strategicznego w obszarze operacyjnym,

  • zdolność do umiejętnego rozwiązywania sytuacji trudnych z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • odnajdywanie się w sytuacji różnorodnych obowiązków,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem,

  • wykształcenie wyższe,

  • sumienność i dokładność w realizacji obowiązków,

  • komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji.

To oferujemy

  • pakiet opieki medycznej,

  • Fitness Center,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój: szkolenia, stawiamy na awanse wewnętrzne,

  • ciekawą pracę pełną wyzwań pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że chciałabyś podjąć to wyzwanie, wyślij do nas swoje cv !