Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora Generalnego

ENPIRE TransportO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pośredniczenie w codziennej komunikacji pomiędzy Dyrektorem Generalnym a kluczowymi osobami w firmie,

  • zlecanie Managerom poleceń Dyrektora Generalnego, aktualizacja oraz weryfikacja prowadzonych projektów,

  • aktywne uczestnictwo w usprawnianiu wszelkich aspektów działalności grupy ENPIRE,

  • kontakty biznesowe w imieniu Dyrektora Generalnego,

  • pomoc w wykonywaniu obowiązków służbowych Dyrektora Generalnego oraz dbanie o ich sprawną organizację,

  • analiza danych, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań na potrzeby Dyrektora Generalnego,

  • współpraca przy zróżnicowanych projektach firmowych, zarówno krajowych, jak również międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku wymagającym codziennej kooperacji z kadrą kierowniczą w rozproszonej strukturze,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • nienaganna polszczyzna,

  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office,

  • sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych,

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • rzetelność, odpowiedzialność, lojalność,

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,

  • dogodną lokalizację i przestronne biuro z komfortową strefą chillout,

  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z wysokiej klasy ekspertami,

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji.

Przedstawiona oferta skierowana jest do osób z ponadprzeciętnym doświadczeniem we współpracy z Zarządem w rozproszonej strukturze.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio Dyrektorowi Generalnemu i na bieżąco wspierała jego działania operacyjne.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy