Asystent/-ka Dyrektora Handlowego Obszaru Biznesowego Facility Management

IMPEL DEFENDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IMPEL DEFENDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ślężna 118

Wrocław

Spółka Impel Defender, wchodząca w skład ogólnopolskiej Grupy Impel – lidera rynku usług outsourcingowych – aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT/-KA DYREKTORA HANDLOWEGO OBSZARU BIZNESOWEGO FACILITY MANAGEMENT
Miejsce pracy: Centrala firmy - Wrocław, ul. Ślężna 118

Zadania na oferowanym stanowisku to m.in:

  • profesjonalne wspieranie Dyrektora (m.in. organizacja i prowadzenie terminarza spotkań, obsługa skrzynki mailowej),
  • obowiązki administracyjno – biurowe, m.in. przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji i dbanie o jej właściwy obieg, organizacja odpraw handlowych, rozliczanie delegacji służbowych, zamówienia środków trwałych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na podstawie wewnętrznych baz danych oraz informacji zebranych z innych działów firmy (cyklicznie i ad hoc)
  • bieżąca współpraca m.in. z obszarem handlowym oraz operacyjnym.

Dlatego oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej praktycznej znajomości MS Office (zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i/lub związanym z obszarem handlowym,
  • bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy z ekspertami oraz kadrą zarządzającą,
  • umiejętności analitycznych,
  • doświadczenia w przygotowywaniu raportów i zestawień na postawie różnych baz danych.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w dużej organizacji biznesowej,
  • pracę na profesjonalnych systemach oraz szkolenia narzędziowe (m.in. QlikView, SAP)
  • dużą samodzielność oraz zróżnicowanie zadań na stanowisku,
  • możliwość współpracy ze specjalistami z innych działów firmy,
  • dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy