Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Dyrektora Handlowego

AMLUX Sp. z o.o.O firmie

AMLUX Sp. z o.o.

Grójecka 77

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora Handlowego
  • Przygotowanie zestawień, prezentacji i raportów
  • Umawianie spotkań z klientami
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami
  • Realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • Budowanie bazy klientów

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

Asystent/ka Dyrektora Handlowego, Grójecka 77, Ochota, Warszawa