Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora Instytutu

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora Instytutu oraz Zastępcy Dyrektora w codziennych obowiązkach.

  • Obsługa sekretariatu, w tym prowadzenie kalendarza Dyrektora i Zastępcy Dyrektora oraz obsługa połączeń telefonicznych, skrzynek e-mailowych, e puap etc.

  • Organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Kontakt z urzędami, organizacjami i podmiotami nadzorczymi, w tym Centrum Łukasiewicz oraz MEiN.

  • Przygotowywanie pism, raportów, zestawień, prezentacji na potrzeby Biura Dyrektora.

  • Udział w tworzeniu regulacji wewnętrznych.

  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych i rozliczanie delegacji Dyrektora i Zastępcy Dyrektora.

  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach przypisanych do Biura Dyrektora.

  • Dbanie o dobry wizerunek Instytutu.

  • Nadzór nad umowami (m.in. na tłumaczenia, usługi cateringowe, kuriera, pocztę).

  • Zakup artykułów na potrzeby Dyrektora oraz Biura Dyrektora.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne, administracyjne, prawne lub pokrewne.

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

  • Doświadczenie w pracy w roli asystentki i/lub pracownika biura zarządu/sekretariatu.

  • Komunikatywność, rzetelność, dbałość o szczegóły.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum na poziomie B2).

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na stanowisku: Specjalista.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy