Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Dyrektora - obsługa biura

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • Asystent
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Swiss Element Sp. z o.o.

    Firma Swiss Element Sp. z o.o. to producent domów jednorodzinnych w technologii modułowej. Marka z korzeniami szwajcarskimi od 2 lat intensywnie rozwija się na rynku polskim. Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej, pracowitej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świebodzice

    Obowiązki:

    • prowadzenie sekretariatu spółki
    • prowadzenie dokumentacji firmowej i korespondencji
    • kontakty z urzędami
    • prwadzenie kalendarza zadań is potkań
    • archiwizacja faktur i umów
    • wykonywanie przelewów
    • inne zadania oraganizacyjne
    • pomoc w zaopatrzeniu firmy
    • prowadzenie kasy gotówkowej
    • rozliczanie delegacji i nadgodzin

    Wymagania:

    • wykształcenie: conajmniej licencjat ( lub matura ale w przypadku conajmniej 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku )
    • znajomość narzędzi biurowych: outlook, excel, itp.
    • dobra znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )
    • zdolności organizacyjne
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • zdolności analityczne

    Oferujemy:

    • umowę o pracę po okresie próbnym i sympatyczna atmosferę w pracy

    CV i informację o znajomości jężyka niemieckiego

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Swiss Element Sp. z o.o.z siedzibą w Świebodzicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Swiss Element Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach przy ul. Ciernie 39 G_. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich dany coprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.