Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Dyrektora Oddziału

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.O firmie

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.

Floriana Piotrowskiego 16

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dyrektora w nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem oddziału

  • nadzór nad przepływem korespondencji i dokumentacji biurowej

  • prowadzenie i śledzenie terminarza spotkań

  • przygotowywanie ogłoszeń o montażach i odczytach urządzeń pomiarowych

  • kontakt z administratorami osiedli i lokatorami w zakresie zgłoszeń reklamacyjnych, dodatkowych terminów montażu i odczytów

  • obróbka dokumentów montażowo-odczytowych, dokumentacji fotograficznej, uzupełnianie bazy danych

  • kontrola terminowości i kompletności dokumentacji montażowej i odczytowe

  • rozliczanie administracyjne grup montażowo-odczytowych (przygotowywanie zestawień, umów o świadczenie usług, rachunków)

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy

  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie Windows i MS Office (Word, Excel, Outlook)

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

Metrona Polska należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie ewidencji i rozliczania kosztów ciepła oraz wody. Swoją znaczącą pozycję na rynku zdobyła dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii rejestracji i odczytu danych pomiarowych oraz ich sprawnego przetwarzania.

Przewiń do profilu firmy