Asystent/ka Dyrektora Oddziału

Klient Pracuj.plO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Dla Naszego Klienta w Błoniu koło Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent/ka Dyrektora Oddziału [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Twoje obowiązki:

  • bieżąca obsługa biura, organizowanie spotkań, prowadzenie terminarza;
  • pisanie i tłumaczenie pism / prezentacji związanych z działalnością firmy oraz korespondencji urzędowej;
  • prowadzenie kasy oraz spraw kadrowych w Oddziale;
  • załatwianie spraw organizacyjnych;
  • współpraca z Centralą firmy.

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego i/lub biegła znajomość języka angielskiego;
  • zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • doświadczenie na podobnych stanowiskach mile widziane.

Oferujemy:

Interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwojowej branży. Nasi nowi pracownicy przed podjęciem pracy przechodzą intensywne szkolenie wprowadzające. Otrzymują również wsparcie podczas przejmowania swoich obowiązków. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w rodzinnym przedsiębiorstwie. Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy