Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dyrektora Oddziału

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Należymy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie rozliczania kosztów ogrzewania.
    Do naszego Oddziału w Szczecinie pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENTKI DYREKTORA ODDZIAŁU
    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • administracja i obsługa sekretariatu
    • obsługa osób indywidualnych
    • obsługa podmiotów współpracujących
    • przygotowywanie harmonogramów, ogłoszeń i zestawień
    • obsługa korespondencji e-mail, pocztowej i kurierskiej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego
    • dobrej organizacji pracy
    • dobrej obsługi komputera (Windows, Word, Excel, Outlook)

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szansę na zdobycie/podniesienie swoich kwalifikacji
    • pracę od poniedziałku do piątku
    • godziny pracy 8.00-16:00

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą klikając na przycisk Aplikuj
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
    Za wszystkie przesłane aplikacje serdecznie dziękujemy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wpisanie poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego* ) i przyszłych rekrutacji *) zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia  27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-699), ul. Taborowa 4; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych (2 lata), chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

    *) niepotrzebne skreślić