Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dyrektora/Partnera

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa.

    Obecnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku zarządzania nieruchomościami organizacji;
    • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji;
    • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, świadczenia z funduszu socjalnego, nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Dogodną i prestiżową lokalizację biura w samym centrum stolicy;
    • Doskonałe zaplecze socjalne biura;
    • Dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu;
    • Miłą i serdeczną atmosferę pracy.

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • Ścisła współpraca z Dyrektorem m.in. prowadzenie kalendarza, organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych oraz wsparcie w bieżących zadaniach;
    • Zarządzanie korespondencją mailową i kontaktami z klientem;
    • Zarządzanie komunikacja wewnętrzną;
    • Zapewnienie wysokiego poziomu wsparcia przy tworzeniu prezentacji, raportów ze spotkań oraz przygotowywaniu analiz;
    • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Wysokie kompetencje organizacyjne i umiejętności analityczne;
    • Samodzielność i dynamizm w działaniu;
    • Dyspozycyjność;
    • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "Asystent/ka Dyrektora/Partnera"

    klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy.