Oferta pracy

Asystent/-ka Dyrektora

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa poczty elektronicznej, prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań

  • redagowanie pism

  • przygotowywanie raportów i prezentacji

  • orgnizowanie i prowadzenie projektów marketingowych i PR-owych

  • kontakt z zewnętrznymi instytucjami i klientami firmy

  • planowanie i organizowanie podróży służbowych

  • monitorowanie i dotrzymanie terminowości powierzonych zadań

  • zarządzanie napływającymi informacjami

  • wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm i dyskrecja

  • kreatywność i precyzja w działaniu

  • umiejętność ustalania priorytetów powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: prawo, zarządzanie i marketing, public relations, administracja

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

  • udział w ciekawych projektach, możliwości szkolenia i rozwoju

  • kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy