Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Dyrektora – Sekretarz/Sekretarka

INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ POLSKIEJ AKADEMII NAUKO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu Instytutu;

  • Prowadzenie dokumentacji kancelaryjnej, nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • Wysyłka, odbiór oraz przekazywanie korespondencji oraz paczek (w tym e-mail, poczta, kurier, ePUAP);

  • Rejestracja faktur i współpraca z księgowością;

  • Redakcja/ korekta pism, drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów oraz inne zadania administracyjne zlecone przez członków Dyrekcji;

  • Przygotowanie i przechowywanie dokumentacji związanej z działalnością Rady Naukowej Instytutu;

  • Bieżąca obsługa gabinetu Dyrektora, w tym m.in. prowadzenie kalendarza Dyrektora, umawianie/organizacja spotkań, przygotowanie i przekazywanie dokumentów do podpisu, przygotowanie materiałów, zestawień, prezentacji itp. na zebrania/konferencje;

  • Prowadzenie rejestru zarządzeń i decyzji Dyrektora;

  • Obsługa organizacyjna/gastronomiczna: zebrań Dyrekcji Instytutu, posiedzeń Rady Naukowej, seminariów, imprez okolicznościowych, itp.;

  • Ewidencja, organizowanie oraz rozliczanie delegacji i wyjazdów służbowych – krajowych i zagranicznych;

  • Udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom;

  • Nadzór nad eksploatacją urządzeń biurowych oraz AGD w sekretariacie, biurach Dyrekcji i pomieszczeniach wspólnych;

  • Zaopatrzenie Instytutu w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek, artykuły spożywcze itp. oraz przeprowadzanie postępowań na dostawę ww. artykułów;

  • Przyjmowanie rezerwacji sal konferencyjnych oraz pokoi gościnnych Instytutu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (w szczególności Word, Outlook, Excel, PowerPoint);

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i asertywność.

Mile widziane

  • Znajomość innych języków obcych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dopłaty do kart Multisport

INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk został założony w 1972 roku i zajmuje się prowadzeniem badań podstawowych i aplikacyjnych w dziedzinie nauk fizycznych i inżynierii materiałowej. Jest jednym z czołowych na świecie ośrodków naukowych w obszarze fizyki i technologii półprzewodników azotkowych.

Przewiń do profilu firmy