Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów
do około 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Departament Komunikacji)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.856.20
Miejsce świadczenia pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja podróży służbowych oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie działań Departamentu Komunikacji,
  • realizacja merytorycznych zadań związanych z zakresem działania Departamentu Komunikacji,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, analiz, zestawień i projektów pism,
  • prowadzenie sekretariatu Departamentu Komunikacji i przygotowywanie oraz obsługa spotkań i narad Dyrekcji oraz sporządzanie notatek ze spotkań,
  • zapewnianie i koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu realizacji zadań,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz rozliczanie faktur i ewidencjonowanie ich w systemie informatycznym.

Co jest dla nas ważne?

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji,
  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znajomość oprogramowania klasy ERP,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej.
CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line
do 11 lutego 2021 roku.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie,
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów,, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy